Процедура та умови публікацій

 1. Стаття повинна бути оформлена згідно Вимогам. Подання матеріалів допускається протягом усього року з періодом очікування публікації – до 6 місяців.
 2. Стаття надсилається до редакції електронною поштою за адресою: bulletin.economics@gmail.com. Усе листування з редакцією здійснюється за цією ж адресою.

УВАГА! Передача статті в редакцію (будь-яким способом) з метою її публікації автоматично означає згоду автора (авторів) з умовами Ліцензійного договору.

 1. Редакція залишає за собою право проводити редакційну правку рукопису.
 2. Публікація статей здійснюється на ПЛАТНІЙ основі (після рецензування та емейлу про прийняття до друку).
  Вартість послуги – 40 тис знаків із пробілами (1 др.арк.)- 1440 грн (станом на 01/07/21).
  Від оплати звільняються статті:
  – студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
  – викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
  якщо стаття у співавторстві:
  1) співробітники безкоштовно, співавтор оплачує 1/2 або 1/3 вартості статті (залежить від кількості авторів)
  2) якщо співавтор з університету-партнеру разом з працівником КНУ- безкоштовно
  3) якшо стаття авторів з університету-партнера без нашого співробітника – ПЛАТНО (вартість ділиться на кількість авторів)
 3. Стаття, анотації та відомості про авторів повинні знаходитися в одному файлі.
 4. Автор отримує 1 (один) авторський примірник збірника. Додаткові примірники збірника можна придбати у Видавця за попереднім замовленням (вказати в кінці статті або надіслати замовлення по e-mail).
 5. Якщо автор не має наукового ступеня, окремо від файлу статті на електронну пошту журналу повинна бути надіслана в графічному форматі відсканована рецензія (рекомендація, відгук) наукового керівника, завірені підписом та печаткою. Відомості про наукового керівника публікуються на сайті Збірника після анотацій статті (П. І. Б., вчений ступінь, місце роботи, посада, місто).
 6. Редакція направляє статтю на зовнішнє рецензування. Негативне рішення з питання публікації статті повідомляється автору. Стаття може бути повернута на доопрацювання.
 7. Після зовнішнього рецензування редакція приймає остаточне рішення щодо можливості публікації статті. 
 8. Статті, що відносяться до одного тематичного розділу Збірника, як правило, публікуються в порядку загальної черги, виходячи з дати надходження статті до редакції. 

Завантажити